win678linktoday
Techniczne tematy są u mnie na porządku dziennym, więc z ciekawością czytam ten wątek. Fajnie, że są ludzie, którzy wymieniają się doświadczeniami w tak konkretnych sprawach. A gdy już zamknę laptopa po całym dniu ślęczenia nad schematami, lubię wejść na sspin mama . To taka mała przyjemność na koniec dnia, która pomaga oderwać myśli od roboty.


  PRZEJDŹ NA FORUM