NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » OPINIE I SUGESTIE » GDY FORUM SIĘ ROZRASTA

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Gdy forum się rozrasta

  
admin
04.02.2010 07:50:39
poziom 5



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Internet

Posty: 420 #439803
Od: 2007-2-25
Jeżeli chodzi o wpisy błędne jest opcja kasowania lub ewentualnie możliwość edycji gdzie admin może skomentować post lub poprosić wpisującego o poprawne umiejscowienie wpisu. Jeżeli chodzi o listę odwiedzających z przyczyn wydajnościowych z naszego punktu widzenia zakładka stat jest lepsza.

Wprowadzając zmiany jedynie można zmienić wygląd - wykasowania całej bazy przez przypadek nie ma możliwości.

Jak najbardziej służę pomocą ale proszę pamiętać żeby nie przekombinować - według mnie wystarczy fajny nagłówek forum ewentualnie eksperymentowanie z kolorystyką ale odradzam wstawianie dużej ilości śmieci: grafik, mrugających punktów, przesuwających się napisów. Cały urok w prostocie i szubkości ładowania dodawanie śmieci zdecydowanie zaburza ten zamysł.


_________________
załóż darmowe forum dyskusyjne na http://www.iq24.pl
  
Electra29.03.2024 14:58:55
poziom 5

oczka
  
soulcalibur
24.04.2010 00:29:30
Grupa: Użytkownik

Posty: 5 #524634
Od: 2010-4-23
hmm mi sie podoba ten system brak ty moze takich wygód jak na innych forach ale jak ja prowadze forum gildyjne to mi to nie miesza w umysle co jak i gdzie. a jak ktos zna troche kodu html to moze na spokojnie urozmaicić dodatkami forumwesoły
A kolorystyka forum mi nie przeszkadza bo lubie czerń jak na tym forum bo do tego koloru wszystkie dodatki ktore uzyłem pasujawesoły
  
mzalo
13.03.2011 19:34:23
Grupa: Użytkownik

Posty: 5 #665122
Od: 2011-3-2
kolorystyk...............:neutralnysmutny
przecież są różne wersje kolorystyki.ja wybrałem zieleń .

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » OPINIE I SUGESTIE » GDY FORUM SIĘ ROZRASTA

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

TestHub.pl - opinie, testy, oceny