 | Strona: 1 / 1 strony: [1] |
Rozwój mowy u dziecka – czy ktoś może podzielić się opinią? |  |
| | | | nananini | 18.06.2026 23:33:28 | 
Grupa: Użytkownik
Posty: 47 #8385565 Od: 2025-7-3
| Cześć, od jakiegoś czasu szukam miejsca wspierającego rozwój mowy i komunikacji u dzieci i podczas poszukiwań trafiłem na https://logozaurus.pl/ Na stronie wszystko wygląda bardzo dobrze, ale chciałbym poznać też doświadczenia osób, które miały już kontakt z takimi zajęciami. Jak wygląda atmosfera, podejście do dziecka i organizacja całego procesu? | | | | | Electra | 24.06.2026 08:11:24 | 
 |
| | | | | MaxJohnson | 19.06.2026 11:56:23 | Grupa: Użytkownik
Posty: 1 #8385678 Od: 2026-6-19
| Mam podobne pytanie, bo każde dziecko rozwija się trochę w swoim tempie i czasami trudno ocenić, co jest jeszcze normą, a co warto skonsultować ze specjalistą. Ostatnio czytałem kilka ciekawych materiałów na rockyspin casino i zauważyłem, że wielu rodziców ma podobne wątpliwości. Chętnie poczytam doświadczenia innych, bo praktyczne wskazówki od rodziców są często bardzo pomocne. U nas największy postęp pojawił się nagle, kiedy już zaczynaliśmy się martwić. Ciekawi mnie, jak to wyglądało u Was i czy jakieś konkretne zabawy lub ćwiczenia szczególnie pomogły. |
 | Strona: 1 / 1 strony: [1] |
| << Pierwsza | < Poprzednia | Następna > | Ostatnia >> |
| Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!! |
|