NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » WASZE FORA » ROZWÓJ MOWY U DZIECKA – CZY KTOŚ MOŻE PODZIELIĆ SIĘ OPINIĄ?

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Rozwój mowy u dziecka – czy ktoś może podzielić się opinią?

  
nananini
18.06.2026 23:33:28
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 47 #8385565
Od: 2025-7-3
Cześć, od jakiegoś czasu szukam miejsca wspierającego rozwój mowy i komunikacji u dzieci i podczas poszukiwań trafiłem na https://logozaurus.pl/ Na stronie wszystko wygląda bardzo dobrze, ale chciałbym poznać też doświadczenia osób, które miały już kontakt z takimi zajęciami. Jak wygląda atmosfera, podejście do dziecka i organizacja całego procesu?
  
Electra24.06.2026 08:11:24
poziom 5

oczka
  
MaxJohnson
19.06.2026 11:56:23
Grupa: Użytkownik

Posty: 1 #8385678
Od: 2026-6-19
Mam podobne pytanie, bo każde dziecko rozwija się trochę w swoim tempie i czasami trudno ocenić, co jest jeszcze normą, a co warto skonsultować ze specjalistą. Ostatnio czytałem kilka ciekawych materiałów na rockyspin casino i zauważyłem, że wielu rodziców ma podobne wątpliwości. Chętnie poczytam doświadczenia innych, bo praktyczne wskazówki od rodziców są często bardzo pomocne. U nas największy postęp pojawił się nagle, kiedy już zaczynaliśmy się martwić. Ciekawi mnie, jak to wyglądało u Was i czy jakieś konkretne zabawy lub ćwiczenia szczególnie pomogły.

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » WASZE FORA » ROZWÓJ MOWY U DZIECKA – CZY KTOŚ MOŻE PODZIELIĆ SIĘ OPINIĄ?

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

TestHub.pl - opinie, testy, oceny