NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » WASZE FORA » NADWAGA - POTRZEBNA DIETA

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Nadwaga - potrzebna dieta

  
Leszek87
23.09.2020 10:29:12
Grupa: Użytkownik

Posty: 6 #6005740
Od: 2019-10-28
Witam, od jakiegoś czasu zmagam się z nadwagą, jednak nie udałem sie do dietetyka z racje tego iż i tak nie mam czasu gotować. więc bez sensu bym płacił za wystawienie diety. Wpadłem więc na lepszy pomysł, znajoma prowadzi catering dietetyczny, i pomyślałem że oni mi dostarczą odpowiednią dietę. Co myślicie o takim rozwiazaniu?
  
Electra10.05.2024 18:18:45
poziom 5

oczka
  
Kobra
18.12.2020 14:21:10
Grupa: Użytkownik

Posty: 5 #6773362
Od: 2020-10-26
Catering dietetyczny też jest dość kosztowny a poza tym nie masz pewności, że potrawy będą ci smakowały. Jeśli nie będą, szybko z kolei się do diety zniechęcisz. Moim zdaniem lepiej poczytać sobie na temat zdrowego żywienia co nieco (całkowicie za darmo) i ułożyć samemu rozsądny jadłospis. Kiedy nie masz czasu gotować zawsze możesz skorzystać z szybkich, wartościowych dań takich jak np. musli. Zobacz to: https://onedaymore.pl/sklep/musli-superfoods-bezglutenowe/ , dosłownie bomba witaminowa - bez cukru i bez glutenu. Teraz na rynku jest duży wybór podobnych produktów. Warto abyś też miał zawsze pod ręką świeże warzywa i owoce.

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » WASZE FORA » NADWAGA - POTRZEBNA DIETA

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

TestHub.pl - opinie, testy, oceny